Call of Duty: Modern Warfare II dostane v decembri raidy

Call of Duty: Modern Warfare II dostane v decembri raidy

 

Kompletný balíček.

Zdá sa, že v novom Call of Duty si to „svoje“ nájde každý. Už zajtra sa sprístupní Early Access ku kampani a 28. októbra sa dočkáme oficiálneho vydania hry aj s multiplayerom. O niekoľko týždňov neskôr, 16. novembra sa dočkáme oficiálneho spustenia free-to-play Battle Royale Warzone 2.0 spolu s novým DMZ módom, no ani to do konca roka 2022 nie je všetko.

Activision totiž oznámil, že Modern Warfare II dostane raidy. Tie budú určené pre troch hráčov a budú vyžadovať nie len šikovnosť pri boji, ale aj tímovú spoluprácu. Prvý raid bude spustený 14. decembra ako súčasť začiatku prvej sezóny hry a príbehovo budú nadväzovať na kampaň pre jedného hráča.

Raidy v Modern Warfare II budú súčasťou kooperatívneho Special Ops módu, ktorý okrem samotných raidov poskytne aj tri ďalšie misie (pri vydaní) – Bad Situation, Vehicle Escape a Observatory Defense. V Special Ops (a teda aj v raidoch) si hráči zvolia jednu z troch herných tried – Assault, Medic a Engineer. Assault sa sústreďuje na brnenie, rýchlejšie používanie predmetov a Stims predmety. Medic je zas podpornou triedou, ktorá disponuje rýchlejším oživovaním spolubojovníkov a Stim Pistol. Engineer sa zas sústreďuje na využívanie príslušenstva a má k dispozícii tzv. Snapshot Pulse, ktorý odhalí pozíciu nepriateľov.

Zdroj: Activision

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk