Ďalšou kapitolou vo svete The Elder Scrolls Online bude Necrom

Ďalšou kapitolou vo svete The Elder Scrolls Online bude Necrom

 

Už v júni.

Microsoft a štúdio ZeniMax Online Studios ohlásili novú kapitolu vo svete MMORPG hry The Elder Scrolls Online, ktorá dostala názov Necrom. Podľa šéfa štúdia Matta Firora dostanú hráči prvú možnosť navštíviť východnú časť Morrowindu od roku 1994.

Hráči sa stretnú s Hermaeusom Morom, daedrickým princom, ktorého naposledy videli v DLC Dragonborn pre hru The Elder Scrolls V: Skyrim v hre Necrom. Firor tiež prezradil, že Necrom pridá do MMO triedu Arcanist, ktorá hráčom umožní využívať rôzne druhy mágie, napríklad deštruktívnu, regeneračnú a obrannú mágiu: „Chráňte tajomstvá Hermaeus Mora a bojujte za zachovanie samotnej reality v hre The Elder Scrolls Online. Ovládnite novú triedu Arcanist, preskúmajte polostrov Telvanni v Morrowinde a prechádzajte medzi svetmi, keď zažijete nové dobrodružstvo, ktoré vás z Tamrielu zavedie do mysľou ohýbajúcej ríše samotného Apokryfu.“

Dátum vydania novej expanzie je naplánovaný na 5. jún na PC a 20. jún 2023 na konzolách. Okrem toho si štúdio pripravilo pre nových a aj stálych hráčov malý darček. Počas limitovaného obdobia získajú všetci hráči The Elder Scrolls Online prístup ku všetkým 20 rozšíreniam hry a to zdarma a to vrátane poslednej veľkej expanzie, Legacy of the Bretons.

Zdroj: ZeniMaxOnline

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk