Microsoft ukončuje 1€ promo pre predplatné Xbox Game Pass Ultimate

Microsoft ukončuje 1€ promo pre predplatné Xbox Game Pass Ultimate

 

V ten „správny“ čas?

Hovorkyňa Xboxu potvrdila pre The Verge, že spoločnosť ukončila časté promo „1€ za 1 mesiac predplatného Xbox Game Pass Ultimate,“ ktoré umožnilo hráčom vyskúšať si predplatnú službu od Microsoftu. Táto promo kampaň fungovala už roky a aj keď nebola dostupná vždy, tak sa pravidelne objavovala.

„Zastavili sme našu predchádzajúcu úvodnú ponuku pre služby Xbox Game Pass Ultimate a PC Game Pass a v budúcnosti vyhodnocujeme rôzne marketingové akcie pre nových členov,“ povedala Kari Perez.

Microsoft neprezradil, ako bude postupovať ďalej a preto ak chcete v súčasnosti siahnuť po predplatnom, tak to bude musieť byť za 9,99€ v prípade PC Game Pass a Xbox Game Pass pre konzoly, alebo 12,99€ za Xbox Game Pass Ultimate.

Tento krok prišiel v zaujímavej dobe. Microsoft totiž po dosť slabom roku 2022 z hľadiska vydávania first-party hier konečne prichádza so solídnou nádielkou hier počnúc hrou Minecraft Legends v apríli po ktorej bude nasledovať Redfall v máji. Zdá sa teda, že Microsoft chce zabrániť možnosť zahrať si tieto hry za 1€.

Microsoft sa taktiež pomaly ale isto pripravuje na spustenie novej verzie predplatného Xbox Game Pass Friends & Family, ktorá za 21,99€ mesačne poskytne predplatné Xbox Game Pass Ultimate pre vás a ďalších štyroch členov. Táto verzia predplatného je v súčasnosti v testovaní v 8 krajinách sveta a preto sa dá očakávať jej skoré spustenie. Microsoft taktiež nedávno spustil PC Game Pass v 40 nových krajinách.

Zdroj: TheVerge

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk