• Hlavná stránka
  • Nadávajte si na Cyberpunk 2077, koľko chcete, ale pre CDPR bol finančne obrovským úspechom

  • Séria Battlefield mieri na smartfóny a „veľká“ Battlefield hra bude predstavená už čoskoro!

  • Na Steame sa nájdu užívatelia, ktorí vlastnia viac ako 25 000 hier

  • Na hranie online free-to-play hier na Xboxe už konečne nepotrebujete Gold členstvo

  • Zahrajte si z pohodlia vášho gauču tieto skvelé hry za pár chechtákov

  • Jedna z najväčších katastrof v histórii Sony: Od masívneho PSN hacku uplynulo 10 rokov

Nadávajte si na Cyberpunk 2077, koľko chcete, ale pre CDPR bol finančne obrovským úspechom

Kvalita je jedna vec, ale čísla hovoria jasnou rečou; podľa finančného reportu poľskej spoločnosti CD Projekt RED bola firma v roku 2020 v zisku vyše 300 miliónov dolárov. Najviac sa pod to, samozrejme, podpísalo vydanie (hoci katastrofické) hry Cyberpunk 2077, ktorej štúdio predalo úctyhodných 13,7 milióna kópií.

RECENZIA: ROG Zephyrus G14 (GA401QM) - Stará známa štrnástka

RECENZIA: ROG Zephyrus G14 (GA401QM) - Stará známa štrnástka

Štrnásťpalcové herné notebooky sú rozhodne trendom súčasnosti, avšak na scéne je len pár vyložene atraktívnych modelov, pri ktorých sa oplatí uvažovať o prípadnej investícii. Sekcia republiky pre hráčov, ktorú poznáte pod skratkou ROG, sa v tejto súvislosti mne už neraz postarala o stretnutie s akýmsi starým dobrým kamarátom, o ktorého sa môžete bez problémov oprieť, nech už vaše srdce piští po hraní hier alebo príležitostnej kancelárskej práci. V nasledujúcom texte sa preto spoločne porozprávame o rade Zephyrus, kde dominantou nie je len poriadne odolné šasi, ale aj slušný výkon pulzujúci cez okienko tej pomyselnej strojovne a v neposlednom rade voči konkurencii priam netradičná výdrž batérie. Verím, že som vás už týmto krátkym úvodom poriadne navnadil, nebudeme to preto ďalej zdržiavať a ideme si jedným prstom otvoriť veko od kompaktného laptopu ROG Zephyrus G14.

Pripravuje sa HTC Vive Air VR zameraný na fitness

Popularita VR headsetov každým rokom rastie a s tým ide v ruka v ruke dopredu aj ich vývoj, kedy sú pre zákazníka stále viac atraktívne. Tento krát podľa leaku, dokonca dostaneme aj headset, ktorý odbáča od tradičného hráča a pripravuje VR pre ľudí, ktorí sa radi hýbu ... Áno je to tak Vážení, HTC Vive priamo zrádza nás hráčov a pripravuje VR pre večných Nemesis, fitnesákov !

RECENZIA: Fractal Design Ion Gold 850W - Zlaté komponenty v čiernom kabáte

RECENZIA: Fractal Design Ion Gold 850W - Zlaté komponenty v čiernom kabáte

Pri skladaní výkonných, najmä herných počítačov, sú dvoma najväčšími hviezdami procesor a grafická karta. Niektorí ľudia si dajú záležať ešte aj pri výbere kvalitnej matičnej dosky, štýlovej skrinky či rýchlych RAM-kách a úložisku. Avšak bez jedného počítačového komponentu, ktorý ľudia často opomínajú, by nefungoval ani ten najmenej výkonný stroj. Na mysli mám, samozrejme, počítačový zdroj, ktorý je známy tiež pod skratkou PSU (Power Supply Unit). Áno, zdroje sú málokedy „sexy“ a efektné, hoci aj v tomto smere sa v posledných rokoch udiali veľké zmeny, no správny výber zdroja môže hráčom aj nehráčom z dlhodobého hľadiska ušetriť kopu peňazí a najmä starostí. Zdrojov od spoločnosti Fractal Design nám redakciou prešlo už viacero – od cenovo dostupných kúskov z modelových radov Edison a Integra cez kompaktné Ion SFX až po nadmieru kvalitný model Ion+ 760P, ktorý ponúka vysoké hodnotenie. Fractal Design však teraz prichádza s novým prírastkom medzi Ion modelmi, a to s kúskami ponúkajúcimi 80PLUS Gold hodnotenie a výkonové stupne 550, 650, 750 a 850 wattov. K nám sa na testy dostal ten najvýkonnejší kúsok s avizovaným výkonom až 850W. My sme sa mu na zúbok pozreli nielen v bežnom výkonnejšom počítači, ale jeho parametre sme preskúmali aj pomocou pár špeciálnych nástrojov.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk