Gamescom 2017: Blizzard si pripravil ukážku noviniek, ktoré priniesol na Gamescom

Gamescom 2017: Blizzard si pripravil ukážku noviniek, ktoré priniesol na Gamescom

Nová Overwatch mapa, Kel'thuzad prichádza do Heroes of the Storm, Dehaka ovládne mapy v Starcraft II, Fireside gathering v Hearthstone a mnoho ďalších noviniek.

Blizzard si na tohtoročný Gamescom prichystal skutočne veľkú zbierku noviniek, ktoré prinesie počas najbližších dní. Ukážku niekoľkých z nich poskytol počas live vysielania dnes. 

V prvom rade sme sa dočkali traileru pre nového hrdinu, ktorý pribudne do Heroes of the Storm - je ním toľko očakávaný Kel'thuzad. Spolu s ním do Nexu pribudne aj kopec nových pekných skinov, napríklad pre Jainu, Sonyu a Zagaru. Bližší pohľad na jeho schopnosti v stredu, keď Blizzard vydá jeho talent preview video.

Ako druhú postavu sme na obrazovke mohli vidieť Dehaku, ktorý prichádza ako Co-op Commander do StarCraft II. Dehaka má schopnosť zbierať esenciu z nepriateľov, rásť a vyberať si mutácie. Pohltením rozličných druhov nepriateľov získava na chvíľu ich schopnosti. Ovláda skupinou primal zergov. Bližšie sa na neho môžete pozrieť v krátkom traileri. 

Následne sme sa pozreli do sveta World of Warcraft, ktorý prichádza na Gamescom s novým dungeonom. Dostaneme sa tentokrát do "domova" Kil'jadena, Saregasa a Velena. 

Overwatch, ako ďalší bod programu prichádza s úplne novou mapou zvaznou Junkertown. Ako názov napovedá, ide o mapu príbuznú postavám Junkrat a Roadhog a nachádza sa v zničenej Austrálií. Mapa je typu escort a budeme sa snažiť dostať výbušný payload ku kráľovnej pustatiny. 

Hearthstone si na Gamescom pripravil špeciálneho bossa Lich Kinga, ktorého budú musieť poraziť všetci návšetvníci podujatia spoločne. Okrem toho v "traileri" na Gamescom spomínal riaditeľ hry hlavne Fireside Gatherings, teda menšie stretnutia hráčov Hearthstone v konkrétnych určených podnikoch, kde si môžu súťažne spolu zahrať a získať špeciálny skin pre kartičky. 

K Diablo III neboli ohlásené žiadne novinky, ani špeciálne Gamescom akcie, pravdepodobne si však na mieste budú môcť návšetvníci vyskúšať novú classu - Necromancer.

Viac informácií od Blizzardu z Gamescomu sa dozvieme v najbližších dňoch.

Zdroj: live vysielanie Blizzard 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk