The Legend of Heroes: Trails in the Sky

Titulný obrázok pre The Legend of Heroes: Trails in the Sky

Od tvorcov hier Ys prichádza séria RPG, ktorá rozpráva legendu plnú dobrodružstva, politických intríg a tajomstiev, ktorej jadrom je príbeh o dospievaní. Vďaka kombinácii ťahových a strategických súbojov a systému vybavenia, v ktorom sa miešajú črty slávnych hier ako Final Fantasy 7 a Chrono Cross, budú bitky spôsobovať jedinečné stavby a plány, ktoré zvládnu mnoho rôznych situácií a umožnia rôzne herné štýly. Nádherne prepracované postavy oplývajú množstvom detailov, dokonca aj tie najmenšie NPC, a hráč sa na každom kroku ocitne vo svete. Trails in the Sky nastavuje nový štandard pre tvorbu príjemného a pohlcujúceho RPG.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
PC (Microsoft Windows) - 24.6.2004
PlayStation Portable - 28.10.2006
Platformy: PC (Microsoft Windows), PlayStation Portable
Vývojár: Nihon Falcom
Vydavateľ: Nihon Falcom, XSEED Games, Ghostlight Ltd., Marvelous USA, Inc.
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer)
Séria: The Legend of Heroes: Trails
Pohľad hráča: Pohľad z tretej osoby (Third person), Vtáčí pohľad / Izometrický (Bird view)
Alternatívne názvy: Eiyū Densetsu Sora no Kiseki, Eiyū Densetsu VI Sora no Kiseki, The Legend of Heroes: Sora no Kiseki FC, The Legend of Heroes: Trails in the Sky FC, Sky FC, Eiyuu Densetsu Sora no Kiseki, Eiyuu Densetsu VI Sora no Kiseki, The Legend of Heroes: Trails in the Sky First Chapter
Príbeh hry:

V kráľovstve Liberl slúži muž menom Cassius Bright ako jeden z najväčších Bracerov krajiny, nezávislej organizácie, ktorá sa venuje udržiavaniu mieru a pomoci ľuďom v núdzi. Keď je odvolaný na služobnú cestu do susednej krajiny, jeho dcéra Estelle a adoptívny syn Joshua prevezmú jeho prácu ako nastávajúci Braceri. Keď však vzducholoď, na ktorej cestoval, zmizne, jeho deti sa chopia úlohy odhaliť pravdu o tejto udalosti a zachrániť svojho otca.

Vekové odporúčanie:
ESRB rating TPEGI rating 12USK rating 6CERO rating A
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB