ASUS Republic of Gamers oznamuje vysokovýkonný herný notebook GL552

ASUS Republic of Gamers oznamuje vysokovýkonný herný notebook GL552

 

ASUS Republic of Gamers (ROG) oznámil GL552, vysokovýkonný herný notebook, poháňaný procesormi až do Intel® Core™ i7 štvrtej generácie a s grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX™ 950M s podporou DirectX 12. GL552 je vybavený exkluzívnou technológiou sieťovej optimalizácie GameFirst III, vysokoresponzívnou a načerveno podsvietenou klávesnicou so zvýraznenými WASD klávesmi a IPS displejom s rozlíšením až do Full HD.

GL552 má špecifické črty produktovej rady G Series a používateľsky prívetivý dizajn s rýchlym prístupom k disku a pamäťovým slotom pre jednoduchý upgrade.

Plnohodnotný herný výkon a klasický dizajn

ROG GL552 je stvorený na hranie a pripravený na kreatívne využitie. Ostrý výzor a plynulé animácie v hrách zabezpečuje procesor Intel Core i7 štvrtej generácie a diskrétna grafická karta NVIDIA GeForce GTX 950M s podporou Microsoft DirectX 12.

Nový herný notebook si uchováva klasický dizajn, ktorý je inšpirovaný stíhačkou F-22 Raptor a má mierne naklonený povrch — jednoducho dizajn, ktorý je rovnako atraktívny ako odolný.

Panovačná klávesnica a maximálna flexibilita úložiska

GL552 je vybavený štýlovou nízkoprofilovou klávesnicou so vzdialenosťou 1,8 mm medzi klávesmi. Špeciálne vyznačené WASD klávesy a dedikovaná numerická klávesnica poskytujú rýchlu a úplnú kontrolu. Klávesnica je vyrobená v jednoliatej konštrukcii s podsvietením načerveno, takže je vždy dobre viditeľná.
GL552 taktiež ponúka až 2 TB pevný disk a voliteľné SSD úložisko do veľkosti 256 GB M.2, čím spĺňa požiadavky na maximálnu kapacitu a rýchlosť.

GL552 si môžete veľmi jednoducho vylepšiť pomocou odnímateľného panelu, ktorý umožňuje okamžitý prístup k M.2 SSD úložisku, pevnému disku a pamäťovým slotom.

Rýchlejšie fragy, širšie pozorovacie uhly a totálne pohltenie zvukom

GL552 je vybavený exkluzívnou ASUS technológiou GameFirst III, ktorá optimalizuje sieťové pripojenia. Priorizuje herné packety a priraďuje im väčšiu šírku pásma, takže hranie je plynulé a bez lagov. GameFirst III má 4 prednastavené režimy a manuálne nastavenia pre používateľov, ktorí chcú mať úplnú kontrolu nad pripojením do siete.

Veľký, 15,6-palcový, Full HD IPS displej, má matný povrch, ktorý eliminuje odrazy svetla. Tento vynikajúci displej má 178-stupňové pozorovacie uhly pre minimálne skreslenie farieb. Technológia ASUS SonicMaster poskytuje bohatý a krištáľovo čistý zvuk a program ROG AudioWizard umožňuje rýchlo nastaviť zvuk pre potreby jednotlivých herných žánrov.

Cena a dostupnosť

ROG GL552 bude na slovenskom trhu dostupný od 8. apríla 2015 za cenu od 899 eur.

Špecifikácia:

 

Zdroj: ASUS

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk