Rollei Actioncam 420: 2x viac zážitkov

Rollei Actioncam 420: 2x viac zážitkov

 

Športovci a nadšenci do nahrávania videí v každej situácii, si teraz prídu na svoje, vďaka novej akčnej kamere Actioncam 420, ktorú na trh uvádza nemecká spoločnosť Rollei. Navyše s Actioncam 420 si bude rozumieť každý, sú totiž vybavené českým aj slovenským menu pre ovládanie a nastavenie.

Rollei Actioncam 420 je kamera spájajúca malé rozmery spolu s veľkými možnosťami. Každý chce mať svoje spomienky kvalitne nahrané, a tak je samozrejmosťou plynulé nahrávanie vo vysokom rozlíšení doplnené o objektív so širokým zorným uhlom 170 °. Nahrávanie video záznamu je možné v niekoľkých režimoch a formátoch, Full HD s 60fps, 2k sa 30fps a kamera dokonca podporuje ultra vysoké rozlíšenie 4k s frekvenciou 10fps. Okrem tradičných video záznamov, umožňuje kamera tiež populárne časozberný videá TimeLapse aj tradičné fotografie s rozlíšením 12Mpx.

Jednoduché ovládanie kamery pomocou štvorice tlačidiel ešte viac uľahčuje náramok s diaľkovým ovládaním s dosahom až 10m, vďaka tomu sa kamera ľahko ovláda aj pokiaľ ju má užívateľ na helme alebo statíve. Integrovaný Wi-Fi modul umožňuje tretiu variantu ovládania a prezerania, a to pomocou mobilného telefónu či tabletu a aplikácie Rollei AC420, ktorá je dostupná na stiahnutie ako pre Android, tak aj iOS. Nahrávanú scénu, alebo už predtým nahratý záznam je možné sledovať priamo na 2 "displeji kamery, alebo tiež vďaka micro HDMI výstupu priamo na televízii.
Súčasťou balenia akčnej kamery Rollei Actioncam 420 je vodotesné puzdro do hĺbky 40m, náhradná Li-Ion batéria predlžuje dobu záznamu o ďalších 120minut (pri Full HD s 60fps), náramkové diaľkové ovládanie, redukcia pre uchytenie kamery na statív a dva bezpečnostné samolepiace úchyty Safety Pad a kamera v jednom z troch farebných prevedení čiernom, bielom, alebo modrom.

Špecifikácie:

Odporúčaná koncová cena kamery Rollei Actioncam 420 činí 5 990, - Kč s DPH
Na zariadenie sa vzťahuje záruka výrobcu 24 mesiacov.

Zdroj: Rollei

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk