Gigabyte predstavuje nové základné dosky a herné systémy

Gigabyte predstavuje nové základné dosky a herné systémy

 

Základné dosky Designare a Ultra Gaming nastavujú nový štandard v priemysle.

Intel predstavil najnovšiu viacjadrovú technológiu

Počas Computex 2016 Intel predstavil svoj najnovší a najlepší Extreme Edition procesor. Tento 10-jadrový procesor sa vyznačuje zlepšenou kompatibilitou a funkciami ako je Turbo Boost Max 3.0. Dosky GIGABYTE X99 Ultra Gaming a Designare sú postavené na podporu týchto vylepšení a funkcií tohto procesora.

Mimoriadne herné základné dosky

GIGABYTE začlenil rad funkcií, ktoré pomáhajú zlepšiť skúsenosti používateľov ako napríklad Ambient Surround LED - pri ktorom môžu hráči ovládať farbu a spôsob osvetlenia, Hybrid Fan - čo umožňuje hráčom použiť širokú škálu chladičov a zároveň aj riadiť ich nastavenia, M.2 & U.2 podpora zase umožňuje využitie najnovších NVMe PCIe SSD diskov, ktoré sú až 4x rýchlejšie ako klasické SSD. GIGABYTE zahrnul USB 3.1 na základnej doske Designare, ktoré je dvakrát rýchlejšie ako jeho predchodca USB3.0.

GIGABYTE bude debutovať produkty ako BRIX Gaming UHD a GIGABYTE PC. Tieto dva herné systémy sú výborným príkladom toho, že nebudete musieť obetovať veľkosť pre výkon. BRIX Gaming UHD s 2,6 l váži menej ako dvetisíc gramov. Tento barebone prichádza s i5 aj i7 procesormi Intel Core. GIGABYTE PC je väčší systém, ale napriek tomu kompaktný s 10 l s možnosťou rozšírenia o bežnú grafickú kartu plnej veľkosti.

Zdroj: Gigabyte

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk