Bezdrôtové herné slúchadlá ASUS ROG Strix Wireless so 7.1 zvukom

Bezdrôtové herné slúchadlá ASUS ROG Strix Wireless so 7.1 zvukom

 

ASUS predstavil slúchadlá Strix Wireless, ktoré rozširujú portfólio herných produktov Republic of Gamers (ROG).

Bezdrôtový prenos zvuku s nízkou latenciou a výdrž batérie viac ako 10 hodín

Bezdrôtové herné slúchadlá ROG Strix Wireless využívajú bezdrôtovú 2,4GHz technológiu na prenos zvuku s nízkou latenciou, takže všetky herné zvuky sú počuť bez najmenšieho oneskorenia a hráči budú môcť rýchlo reagovať. Dvojica antén s automatickým prepínaním zaisťuje stabilné bezdrôtové pripojenie bez rušenia, a teda čistý zvuk na vzdialenosť až 15 metrov. Slúchadlá sú vybavené vstavanou nabíjateľnou batériou s kapacitou 900 mAh, ktorá vďaka úspornej bezdrôtovej technológii slúchadiel ponúkne viac ako 10 hodín prevádzky a zvládne aj dlhotrvajúce herné akcie.

Pôsobivý 7.1-kanálový virtuálny priestorový zvuk

S využitím zvukového softvéru Sonic Studio si môžu používatelia slúchadiel ROG Strix Wireless vychutnať kvalitný 7.1 kanálový virtuálny priestorový zvuk. S touto zvukovou technológiou hráči počujú každý krok a každý výstrel, dokážu ju presne lokalizovať a získajú tak výhodu nad svojimi protivníkmi. Softvér Sonic Studio umožňuje upravovať rad zvukových nastavení vrátane ekvalizéra (EQ) a vyváženie 7.1 kanálových reproduktorov.

Jednoduché pripojenie ku konzolám a mobilným zariadeniam

So slúchadlami ROG Strix Wireless si môžu hráči dopriať kvalitný bezdrôtový zvuk na platforme PC aj Mac alebo hernej konzole PlayStation 4. Pomocou dodávaného kombinovaného 3,5mm štvorpólového adaptéra pre výstup zvuku a vstup mikrofónu a 1,5m predlžovacieho kábla možno slúchadlá pripojiť aj k rade ďalších zariadení vrátane počítačov PC a Mac, herných konzol Xbox One i smartfónov a tabletov.

Zdroj: ASUS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk