Radon 600 so zvukom Virtual 7.1 Surround: nový headset pre hráčov

Radon 600 so zvukom Virtual 7.1 Surround: nový headset pre hráčov

 

Nový headset je určený predovšetkým pre hráčov počítačových hier, výborne vyzerá a ponúka vynikajúcu kvalitu zvuku vďaka 50mm meničom. Slúchadlá sú extrémne odolné a umožňujú hráčom prispôsobiť zvukové parametre ich potrebám. Headset je navyše efektne podsvietený červeným led svetlom.

Slúchadlá Radon 600 sú postavené na systéme Virtual 7.1 surround, ktorý zaručuje bezkonkurenčne realistické podanie zvuku a úplné vtiahnutie do deja, a ďalej umožňuje hráčovi rozpoznať smer, odkiaľ zvuk prichádza. Pre zabezpečenie najlepšej kvality zvuku je headset vybavený veľkými, 50mm meničmi. Čalúnené mušle slúchadiel spoľahlivo utlmia okolité zvuky a ruchy. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 20 – 20 000 Hz a citlivosť 98 dB.

Tvoje slúchadlá, tvoja voľba

Výsledný charakter zvuku môže byť pre jedného hráča perfektný, zatiaľ čo pre druhého nepríjemný. Z toho dôvodu sú slúchadlá vybavené vstavanou zvukovou kartou, ktorá hráčom umožňuje konfigurovať vlastný charakter zvuku a prispôsobiť ho svojim potrebám a predstavám. Pomocou ďalších ovládačov, ktoré sú k dispozícii na stiahnutie na webovej stránke výrobcu genesis-zone.com, je možné nastavenie zvuku ešte rozšíriť. Headset taktiež umožňuje rýchle prepínanie medzi jednotlivými zvukovými hladinami hlasitosti.

Odolný kábel

Kábel slúchadiel, ďalšia nemenej dôležitá časť, je často náchylný k poškodeniu a zamotaniu. V prípade headsetu Randon 600 je tento problém vyriešený kvalitným káblom, ktorý je odolný voči poškodeniu. Kábel je dlhý dva metre a je teda možné sledovať monitor z väčšej vzdialenosti.

Technické údaje:

  • Frekvenčný rozsah: 20 – 20 000 Hz
  • Priemer reproduktorov: 50 mm
  • Systém: Virtual 7.1
  • Mikrofón
  • Dĺžka kábla: 2 m

Cena a dostupnosť:

Headset Genesis Radon 600 je dostupný prostredníctvom siete internetových obchodov. Doporučená koncová cena vrátane DPH je 39 EUR.

Zdroj: Genesis

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk