Creative uvádza Sound BlasterX G6

Creative uvádza Sound BlasterX G6

 

Hi-res hráčsky DAC a USB zvuková karta so slúchadlovým zosilňovačom a Dolby Digital dekódovaním ponúka ešte detailnejší a prepracovanejší zvuk.

Creative oznámil uvedenie Sound BlasterX G6, najnovšieho prírastku do hernej série Sound BlasterX v kategórii zosilňovačov a USB zvukových kariet. Sound BlasterX G6 stavia na úspechu svojho predchodcu, zvukovej karty Sound BlasterX G5, avšak s významnými pridanými vylepšeniami, ktoré ju robia bezkonkurenčnou vo svojej triede. Sound BlasterX G6 je zosilňovač DAC s vysokým rozlíšením a zvuková karta USB umožňujúca prehrávanie 32-bit / 384kHz PCM a DoP. Vybavená najpresnejšími zvukovými komponentmi, Sound BlasterX G6 prináša vylepšené audio a viac zábavy pre PS4, PC, Xbox a Nintendo Switch.

Ocenený dizajnový slúchadlový zosilňovač využíva technológiu bi-amplifikácie na samostatné napájanie každého kanála osobitne, čím prináša úplne novú úroveň presnosti a čistoty zvuku v nezmenenom bezstratovom modeli. Extrémne nízka výstupná impedancia s výkonom 1 Ohm perfektne poháňa citlivé 16 Ohm náušníky až po profesionálne herné súpravy a štúdiové slúchadlá so 600 ohm. Disponuje dekódovaním Dolby Digital, 7.1 virtuálnym priestorovým zvukom a postranným ovládaním hlasitosti.

Sound BlasterX G6 obsahuje nasledujúce komponenty a funkcie:

  • Kompatibilný so všetkým: Navrhnutý pre PS4, Nintendo Switch, Xbox a PC. Sound BlasterX G6 využíva optické pripojenie k PS4 a Xbox, pripojenie USB k PC a line-in pre Nintendo Switch. Pre Nintendo Switch Sound BlasterX G6 tiež funguje aj v režime USB Dock .
  • 130 dB DNR, 32-bitový 384 kHz DAC: Ultra dynamický rozsah 130 dB. Pokročilý 32-bitový modulátor so svojou novou technológiou zabezpečuje to najlepšie audio bez skreslenia zvuku.
  • Podpora formátov Hi-Res Audio: 32-bitové formáty 384kHz PCM a DoP s vysokým rozlíšením zaručujú autentickosť a presnosť počúvanej hudby
  • Slúchadlový zosilňovač: Každý zvukový kanál je individuálne zosilnený pre poskytnutie úplne novej úrovne autentickosti zvuku. Extrémne nízka výstupná impedancia s výkonom 1 Ohm perfektne poháňa citlivé 16 Ohm náušníky až po profesionálne herné súpravy a štúdiové slúchadlá so 600 ohm.
  • Zamerané na hráčov: Sound BlasterX G6 bol navrhnutý pre hráčov PS4, Nintendo Switch, PC a Xbox. Vďaka rôznym gamingovým funkciám, ako je dekódovanie Dolby Digital a ovládanie hlasitosti Sidetone, Sound BlasterX G6 ponúka obrovské vylepšenie pre predvolený zvuk základnej dosky. Nastavte si hlasitosť prehrávania slúchadiel/reproduktorov a postranný zvuk na optimalizáciu audia pomocou dotyku tlačidla.
  • Prvotriedna technológia spracovania zvuku: Vychutnajte si plné prispôsobenie zvuku a zdokonalený audio realizmus so 7.1 priestorovou virtualizáciou, presnými povelmi, zvýraznením basov a vylepšením hráčskej hlasovej komunikácie pomocou audio súpravy Sound Blaster Connect.

Cena a dostupnosť

Sound BlasterX G6 bude k dispozícii na stránke Creative.com za cenu 149,99 EUR.

Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk