MSI uvádza grafickú kartu AMD Radeon VII

MSI uvádza grafickú kartu AMD Radeon VII

MSI oficiálne uvádza AMD Radeon VII, prvú 7Nm grafickú kartu na svete. Nový Radeon VII je navrhnutý tak, aby poskytoval výnimočný výkon a úžasné zážitky pre najnovšie tituly AAA, esport a VR, ktoré vyžadujú aplikácie pre 3D vykresľovanie, úpravu videa a pracovnú záťaž.

Radeon, postavený na vylepšenej architektúre druhej generácie AMD "Vega", poskytuje 2x pamät, 2.1x pamäťovú šírku pamäti, až o 29% vyšší výkon v oblasti hier a priemerne o 36% vyšší výkon v porovnaní s aplikáciami pre vytváranie obsahu k aktuálnej grafickej karte AMD Radeon RX Vega 64. Radeon VII ponúka pre hráčov bezproblémové HDR hranie v rozlíšení 1080p, extrémnym 1440p a 4K, umožňuje aplikácie novej generácie pre foto a vizuálnu tvorbu na ostrých, živých 8K monitoroch.

S AMD akciou 'Raise the Game Fully Loaded' môžete získať hry na PC ako je napríklad Resident Evil  2, Devil May Cry  5 alebo Tom Clancy 'The Division 2 a to ku každému nákupu grafikých kariet AMD Radeon VII alebo PC s grafikou Radeon VII, rovnako tak ako s nákupom ostatných kariet AMD alebo PC.

Model Radeon VII
GPU Vega 20
Stream procesorov 3840
Takt jadra 1750 MHz
Rýchlosť pamäte 2.0 Gbps
Veľkost a typ pamäte 16GB HBM2
Zbernica 4096-bit
Chladenie 3x ventilátori
Rozhranie DisplayPort x 3 (v1.4) / HDMI 2.0b x 1
Napájanie 8-pin x 2
Rozmery 267 x 121 x 40mm

DOSTUPNOSŤ

Radeon VII môžete očakávať na prelome 1. a 2. kvartálu.

Zdroj: MSI

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk