Generation 121 - Dekáda menom Generation

Generation 121 - Dekáda menom Generation

 

Rok sa zišiel s rokom a hľa, už tu máme január a s ním aj prvé číslo roku 2022. Už len to, že je to úplne prvé číslo nového roka, je dôvodom na oslavu, avšak viete, že je tu aj iný dôvod, a to pritom podstatne významnejší? Totižto toto číslo je špeciálne v tom, že ním oslavujeme okrúhle výročie časopisu Generation. Je to tak, Generation je tu pre vás už celých 10 rokov!

Nebojte sa, aj keď šampanské sa lialo po litroch, ostali sme bdelí, čulí a plní chuti do ďalšej práce! Čo by to ale bolo za výročie, ak by sa s ním nespájala aj nejaká poriadna súťaž, že? A preto tu pre vás, naši milí čitatelia, máme veľkú súťaž o 14 hodnotných cien, medzi ktorými nájdete kúsky ako 165 Hz free-sync monitor MSI Gaming Optix G32C4 s uhlopriečkou 31,5 palcov; vodné chladenie Lumen S36 RGB od firmy Fractal; prenosné repráky Huawei Sound Joy, či v neposlednom rade aj bezdrôtový ovládač Dual Sense pre PlayStation 5. A tá najlepšia správa je, že súťaže sa môže zúčastniť každý, čiže nezáleží, či ste čitateľom tlačenej alebo online verzie.

Okrem iných článkov vám toto číslo prináša aj:

- recenzie nadupanej strieľačky Halo Infinite a náročného JRPG Shin Megami Tensei V
- recenziu tretej série seriálu Titans
- recenziu vodného chladenia Fractal Design Lumen S36 RGB

 

Generation magazín č. 121

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk