TwitchCon 2016 zavíta tentoraz do San Diega

TwitchCon 2016 zavíta tentoraz do San Diega

 

Prvý ročník uzrel svetlo sveta minulý rok. A tak po veľkom úspechu sa bude konať opäť, tentokrát v San Diegu.

Po minuloročnom premiérovom a zároveň úspešnom ročníku TwitchConu sme mohli čakať, že sa táto podarená akcia bude konať aj tento rok. S ohlásením druhého ročníka sa však spoločnosť neponáhľala a urobila tak až dnes. Hneď prvou a zásadnou novinkou je, že sa akcia rozšíri z pôvodných dvoch dní na tri. Konať sa bude od 30.septembra do 2.októbra.

Na úvod sa organizátorka Amy Bradyová vyjadrila, že ju teší, že minulý ročník bol taký úspešný s dosť veľkou návštevnosťou. Potom pokračovala: „Chceli sme preskúmať aj iné mestá, ale keďže San Diego je stále blízko k nášmu domovu v San Franciscu, tak sme sa rozhodli preň.“ Taktiež spomenula, že je pre nich výhodným mestom na takúto akciu, lebo aspoň majú už skúsenosti s usporiadaním podobnej akcie. Naposledy tu bol ComicCon.

To, či tu ostane TwitchCon aj ďalší rok nie je isté, lebo spoločnosť plánuje všetko rok dopredu a aktuálne sa ešte nezamýšľala nad ďalším ročníkom, keďže ich aktuálne čaká ten druhý.

Avšak to, či sa tohto roku zúčastní tejto začínajúcej akcie viac ľudí ako naposledy, t.j. 20 000, si Bradyová neodváži povedať. Ale ani to nepopiera: „Navyše množstvo ľudí povie ostaným aká táto akcia bola, a tak je možné, že to naláka aj tých, ktorí o TwitchCone ešte nepočuli.“

Zdroj: Twitch, Usgamer, Polygon

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk