Alcatel LINK ZONE: LTE Wi-Fi router do vrecka

Alcatel LINK ZONE: LTE Wi-Fi router do vrecka

 

TCL Communication uviedol na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslúži ako mobilný prístup na internet pre až 15 rôznych zariadení s WiFi pripojením.

LINK ZONE využijete všade tam, kde potrebujete zostať online. Krabičku možno vďaka jej veľkosti nosiť v taške či batohu, tak napríklad v náprsnom vrecku. Po vložení SIM karty získate s jediným dátovým tarifom rýchle mobilné pripojenie až pre 15 zariadení s Wi-Fi prijímačom, ako sú smartfóny, tablety či notebooky. LINK ZONE podporuje všetky LTE (4G), rovnako ako 3G a 2G mobilné pásma využívané českými a slovenskými operátormi. Vďaka tomu umožní prístup k internetu odkiaľkoľvek, kde je dostupný mobilný signál. Maximálna rýchlosť sťahovania až 150 Mb / s dovoľuje plynulé streamovanie HD videí či hranie online hier.

Vreckový Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE možno ovládať prostredníctvom webového rozhrania či mobilnej aplikácie Smart Link (je dostupná pre operačné systémy Android a iOS). Zariadenie podporuje najpopulárnejšie internetové prehliadače, vrátane Opery a Safari. LED kontrolky indikujú dostupnosť mobilného signálu, Wi-Fi pripojenie, prijaté SMS správy a stav batérie. Z vášho mobilu či tabletu tiež môžete udeľovať prístupy jednotlivým zariadeniam, strážiť objem stiahnutých dát (FUP) a upravovať ďalšie nastavenia.

LINK ZONE obsahuje batériu s kapacitou 1800 mAh, ktorá na jedno nabitie vydrží až 7 hodín prevádzky (alebo až 35 hodín v pohotovostnom režime). Vstavaný slot na Micro SD kartu umožní využívať zariadenie aj ako externý disk (podpora kariet do kapacity až 32 GB). Router je možné dobíjať cez štandardný microUSB port (nabíjačka je súčasťou balenia) a zostáva v prevádzke aj pri nabíjaní.

Alcatel LINK ZONE sa predáva za 1599 Kč, resp. 59,99 € vrátane DPH.

Zdroj: TCL

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk