Call of Duty séria sa chystá na filmové adaptácie

Call of Duty séria sa chystá na filmové adaptácie

Dočkáme sa minimálne dvoch filmov.

Filmové adaptácie hier dopadnú málokedy dobre, no to nikomu nebráni, aby sa o to ďalej pokúšal. A ak vám v živote chýbal Call of Duty film, tak toto budete mať ako splnené želanie. Kampane Call of Duty už aj tak dosť pripomínali filmy, takže teraz sa aspoň posunieme do oficiálnej roviny.

Activision Blizzard totiž má rozplánovanú dvojicu filmov a miesta sa pomaly obsadzujú. Prvý Call of Duty film sa má do produkcie dostať už na budúci rok a aj keď o hereckom obsadení nevieme prakticky nič, aspoň vieme, že režisérom filmu bude Stefano Sollima, ktorý naposledy natočil solídne druhé pokračovanie Sicario: Day of the Soldado.

Vzhľadom na to, že film sa v budúcom roku dočká začiatku produkcie, pravdepodobne ho neuvidíme skôr ako v roku 2020, no to Activisionu nebráni, aby začali plánovať aj druhý film, pre ktorý získali cenný úlovok. Scenár totiž napíše Joe Robert Cole, ktorý napísal scenár Black Panthera.

Už dlhšie sa v Activisione šušká o možnosti vytvorenia „Call of Duty Cinematic Universe“ a toto sú pravdepodobne prvé kroky.

Zdroj: videogamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk