Prázdniny sa blížia a preto je tu Steam Monster Summer Sale

Prázdniny sa blížia a preto je tu Steam Monster Summer Sale

 

Zamknite svoje peňaženky a odhoďte od nich kľúče, krátkodobo si zablokujte platobné karty a dajte svoje sporiace prasiatka do úschovy dôveryhodným kamarátom. Alebo sa skúste psychicky pripraviť na pokúšanie menom Steam Summer Sale.

Tak ako každý rok tesne pred prázdninami, opäť prichádza nová ponuka zliav na skvelé herné tituly v Steam Summer Sale, tentokrát s podnázvom Monster Summer Sale a malým prekvapením. Daným prekvapením je mini Monster Summer hra, ktorou môžu používatelia Steamu odomykať nové zľavy na hry a získavať kartičky na tvorbu odznakov.

V prvej hlavnej ponuke sú okrem zľiav na obľúbené herné série ako XCOM, GTA, alebo Metro aj viaceré špičkové tituly, z ktorých treba určite spomenúť hlavne Hotline Miami 2, The Binding of Isaac Rebirth alebo pripravované Don't Starve Together či pretekársko-deštrukčný Wreckfest.

Summer Sale

Samozrejme, že nás neopustili už tradičné Flash Sales, ktoré menia svoju ponuku každých 12 hodín. Z prvej ponuky môžeme určite odporúčať hororovku Outlast alebo skákačku Fez, obe s 80% zľavou, alebo indie titul Papers, Please za polovicu.

FlashSale

Takisto sme vyskúšali aj Monster Summer Game, kde ide o klikacie zabíjanie bossov a ich menších pomocníkov, zatiaľ čo si za zlato, ktoré z porazených nepriateľov padá, môžete nakúpiť rozličné vylepšenia alebo špeciálne jednorazové bonusy.

Samotná hra má byť podľa slov Valve vzdaním úcty novým kúskom z klikacieho žánru, takisto ako starším titulom s pixelovou grafikou. Pokiaľ máte účet na Steame, určite sa oplatí si túto malú hru zahrať, pretože je prekvapivo návyková.

Zdroj: steampowered.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk