Nová aktualizácia hry Rust poteší nielen ženy, ale aj mužské oči

Nová aktualizácia hry Rust poteší nielen ženy, ale aj mužské oči

Rust, jedna z úspešnejších survival hier, ktoré sa na službe Steam nachádzajú, dostáva veľmi významnú aktualizáciu. Budeme si môcť konečne svoju postavu upraviť takmer k obrazu svojmu.

No najnovšia aktualizácia poteší najmä nežnejšie pohlavie. Prečo? Do postapokalyptickej pustiny konečne zamierilo ženské pohlavie. Nebojte sa, v hre nebudú behať odteraz samé ženy. Pohlavie vášho avatara sa samo vygeneruje s pomocou vášho SteamID.

Ako vývojári na svojom blogu píšu, táto zmena už bola nutnosťou, keďže úprava a výber pohlavia postavy v hrách je teraz v kurze. Možno sa neskôr dočkáme aj detailných editácií postáv, pretože generovanie postavy podľa mena nie je práve najšťastnejšou voľbou. Vedeli ste napríklad, že ak hráte za muža, tak veľkosť vášho pohlavia je rovnako generovaná cez SteamID? Desivé zistenie, všakže? Túto zaujímavú informáciu pred nejakou dobou priniesol server VG247. Komunita hry nelenila a začala si svoje prednosti medzi sebou porovnávať.

Najnovšia aktualizácia prináša niekoľko ďalších vylepšení, týkajúcich sa napríklad svetiel v hre či opravy brnenia alebo liečiv. Výrazného vylepšenia v hre sa dočkala aj animácia trávy, hmly a rovnako zmeny zasiahli aj mapu.

Hrávate Rust? Podeľte sa s nami o to, čo si o tejto aktualizácií myslíte vy!

Zdroj: VG247, RustBlog

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk