Nový patch má vyriešiť väčšinu problémov No Man's Sky

Nový patch má vyriešiť väčšinu problémov No Man's Sky

 

Nový patch pre No Man's Sky sa už testuje. Mal by vyriešiť asi 70 percent problémov, na ktoré sa hráči doteraz sťažovali. Informoval o tom PC Gamer s odvolaním sa na vyhlásenia Seana Murrayho - šéfa Hello Games - na sociálnej sieti Twitter.

Záplata nesie číslo 1.04. Hoci sa stále testuje, je už možné si ju stiahnuť cez sekciu Experimental štúdia Hello Games na Steame.

Problémy sprevádzajú hru už od jej vydania. Hráči sa sťažujú na prepad FPS, sekanie a viacero ďalších problémov s výkonom. Niektoré veci vyriešila už predchádzajúca záplata, ale zďaleka sa to netýkalo všetkých hráčov. Nehovoriac o tom, že patch viacerým ďalším problémy skôr spôsobil, než by ich riešil. Notorické sú tiež problémy s textúrami - aj vám sa zhmotnila hora rovno pred nosom, keď ste pristávali?

Murray tvrdí, že technické problémy sa týkajú iba asi jedného percenta hráčov. Nový patch bude podľa jeho slov obsahovať podporu pre viacero typov hardvérových zostáv a riešiť zlé výkony na slabších PCčkách.

Je pre nás neuveriteľné, koľko ľudí hrá (No Man's Sky). A aký veľký počet hráčov aj to jedno percento je. Teraz sa absolútne sústredíme na zákaznícku podporu.

Sean Murray

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk