Nepáči sa vám vaša BattleTag prezývka? Odteraz si ju bude možné hociekdy zmeniť

Nepáči sa vám vaša BattleTag prezývka? Odteraz si ju bude možné hociekdy zmeniť

 

Doteraz mali hráči jednu možnosť na zmenu svojho BattleTagu. Po novom ale Blizzard ponúkne hráčom aj ďalšie možnosti zmeny herného mena. Má to ale jeden háčik: peniaze.

BattleTag slúži na identifikáciu hráčov naprieč všetkými BattleNet hrami - World of Warcraft, Diablo 3, Heroes of the Storm, Starcraft 2 a Overwatch. Miesto toho, aby ste museli hráčom prezrádzať svoje meno alebo e-mail, môžu si vás jednoducho pridať do zoznamu priateľov prostredníctvom BattleTagu. Tak vás uvidia online, nech už ste v hociakej hre alebo na ktorejkoľvek postave.

Jedinou nepríjemnosťou bol fakt, že veci sa menia a niekedy sa hráčom stará prezývka zunuje alebo si nájdu dôvod, prečo sa chcú v hrách volať inak. To bol problém pre to, lebo Blizzard povoľoval iba jednu zmenu Battle Tag prezývky. Po novom sa táto skutočnosť mení, čo je potešujúce. Nebude to ale zadarmo. Jedna zmena BattleTagu vyjde na 10€, čiže je dobré si poriadne rozmyslieť, ako sa chcete na BattleNete volať. Na druhej strane je ale dobré vedieť, že ak ste niekedy v minulosti mali prezývku, na ktorú chcete teraz zabudnúť, je tu takáto možnosť.

Zdroj: eu.battle.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk