Čo všetko bude obsahovať nové rozšírenie The Mean Streets of Gadgetzan pre hru HearthStone?

Čo všetko bude obsahovať nové rozšírenie The Mean Streets of Gadgetzan pre hru HearthStone?

 

Vydanie rozšírenia The Mean Streets of Gadgetzan sa nezadržateľne blíži. Čo všetko nám do kartového sveta Hearthstone prinesie?

Pamätáte si, ako sme pred pár dňami písali článok o tom, že o pár dní vyjde nové rozšírenie pre HearthStone? Síce ešte nás niekoľko hodín od tohto momentu drží, no my vieme, čo všetko bude obsahovať.  

Hlavné novinky:

Do hry príde nová hracia doska, ktorej každý roh bude predstavovať okres Gadgetzanu. To si určite budete musieť vyskúšať.

Pokiaľ dosiahnete úroveň 20 v hodnotených hrách, dostanete ako odmenu takéto farebné ruby kariet. Vývojári ďalej sľubujú ešte jeden rub naviac, ktorý pridajú neskôr.

A ako už bolo spomenuté, do hry tvorcovia pridajú 132 herných kariet a novú hernú mechaniku tzv. "Gangov", ktorej podrobnosti si môžete prečítať v našom predchádzajúcom článku.

Ďalšie novinky a opravy:

  • Pokiaľ budete hľadať chýbajúcu kartu do svojej kolekcie, budete automatický presunutý do "craft" módu a budete môcť nájsť akúkoľvek kartu, ktorá vám chýba.
  • Vývojári vylepšili umelú inteligenciu počítačového protivníka.
  • Taktiež sa klient hry dočkal opráv niekoľkých chýb, ktoré nastávali pri hraní viac kúziel keď bol v hre Archmage Antonidas.
  • Tvorcovia doladili "Spectator" mód a opravili menšie chyby.
  • Boli opravené problémy GUI a niektoré textové chyby.

Nezabudnite si spraviť pomaly vianočnú náladu. Táto koleda v podaní Murlocov vám ju istotne spraví:

 

Zdroj: Battle.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk