• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • V poradí už dvadsiaty patch hry PlayerUnknown's Battlegrounds k nám o chvíľu dorazí, s čím nás prekvapí ?
V poradí už dvadsiaty patch hry PlayerUnknown's Battlegrounds k nám o chvíľu dorazí, s čím nás prekvapí ?

V poradí už dvadsiaty patch hry PlayerUnknown's Battlegrounds k nám o chvíľu dorazí, s čím nás prekvapí ?

Škoda, že bug, ktorý vypol voice chat na štartovacom ostrove bude odstránený.

Hru PlayerUnknown's Battlegrounds pozná asi každý, kto vlastní počítač. No od začiatku jej existencie už na ňu vyšlo 20 patchov a každý z nich bol veľmi dôležitý pre rozvoj hry. Patch číslo 20 k nám dojde zajtra a nájdeme v ňom opravy bugov, zlepšenia optimalizácie a prispôsobenie sveta a minimapy pre zjednodušenie hrania v týmoch.

Ďalej sme sa dozvedeli, že bug, ktorý donútil hráčov vstať predtým než si kľaknú bol konečne opravený. Animácie charakterov počas používania vecí na hádzanie v ležiacej polohe boli aktualizované, ako aj pozície ruky počas zatáčania vo vozidle. Nanešťastie bol opravený aj bug, ktorý zakazoval voice chat na štartovacom ostrove, to znamená, že vás vo voice chate budú otravovať výkriky malých detí, ktoré si bude môcť stíšiť (našťastie). Optimalizácia sa najviac zameriavala na herné UI, ale aj výkon pri hre počas pužívania procesorov so šesť a viac jadrami.

Najväčšia výhoda tejto aktualizácie je to, že ak ako hráč v hre umriete, budete schopní vidieť na minimape a aj vo svete miesto vašej smrti. Tento update beží na PUBG Test Serveroch, no od zajtra bude aj na online serveroch.

 

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk