Strieľačka Paladins pridá v tomto roku battle royale mód

Strieľačka Paladins pridá v tomto roku battle royale mód

 

S názvom Battlegrounds svoju inšpiráciu vývojári zjavne neskrývajú.

Vývojári tímovej strieľačky Paladins odhalili, že v priebehu roka 2018 pridajú do hry nový battle royale mód. Volá sa Battlegrounds, takže nie je potrebné špekulovať odkiaľ čerpajú inšpiráciu.

Paladins je často kritizovaný za to, že je free-to-play klonom Overwatchu. Nie je to také čiernobiele, keďže obe hry boli vyvíjané súčasne a mnoho prvkov, za ktorých kopírovanie je štúdio Hi-Rez kritizované, dokonca ukázali skôr. Novým módom sa však povesti imitátora hra určite nezbaví, pretože sa ním chce jasne zviesť na vlne úspechu PlayerUnknown's Battlegrounds.

Paladins: Battlegrounds bude prvým predstaviteľom "hero shooter battle royale", teda kombinácie battle royale konceptu s triedami postáv s jedinečnými schopnosťami. Inak sa jedná o klasický súboj stovky hráčov na zmenšujúcej sa mape s roztrúsenými zbraňami a bombami kropiacimi náhodné oblasti.

Paladins nie je prvou strieľačkou, ktorá pridala po úspechu PlayerUnknown's Battlegrounds battle royale mód. Fortnite ho úspešne skombinoval s jeho staviteľskými mechanikami a získal popularitu najmä na konzolách, kam stihol doraziť pred PlayerUnknown's Battlegrounds.

Zdroj: Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk