Stormland od Insomniac Games vyzerá skvostne

Stormland od Insomniac Games vyzerá skvostne

 

Štúdio Insomniac Games momentálne nevytvára len novú hru so Spider-manom. Vo vývoji je aj v poradí štvrtá VR hra s názvom Stormland. Ide o VR akčné dobrodružstvo s otvoreným svetom a s neustále sa meniacou prírodou. Hra bude obsahovať neprebádané ostrovy, nebezpečné pevnosti a zriedkavú technológiu.

Príbeh pojednáva o mierumilovnom robotickom záhradníkovi. Všetko sa zmení keď ho zasiahne búrka a zničí jeho robotické telo. Upadne do hlbokého spánku na niekoľko storočí. Po zobudení bude musieť precestovať krajinu, kde sa neustále mení počasie a samozrejme sa bude musieť stať aj hrdinom, ktorý zachraňuje svojich priateľov.

V hre budete môcť skúmať veľký svet s úplnou slobodou, preliesť útesy, preletieť nad priepasťami a prelietavať cez prúdy vzduchu. Čo sa týka deštruktívnej stránky, hráč bude mať k dispozícii výbušniny, elektrinu a zbrane s ktorými bude bojovať proti titánovým hliadkam a ochrancom. Nižšie si môžete vychutnať aj trailer.

Stormland bude obsahovať aj kampaň pre jedného hráča, no zabudnuté ruiny môžete skúmať aj s priateľmi. Hra má plánovaný dátum vydania na rok 2019. Hru si budete môcť vychutnať cez Oculus. 

Zdroj: Oculus, Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk