Najnovší Overwatch hrdina je chlpatý Hammond
Update

Najnovší Overwatch hrdina je chlpatý Hammond

 

Blizzard už niekoľko dní naťahoval fanúšikov s útržkami informácií o najnovšom hrdinovi a dnes konečne prišiel čas na jeho oficiálne ohlásenie.

Škrečok možno nie je to, čo ľudia čakali, no nejde o obyčajného škrečka. Tak ako Winston, aj toto zviera zrejme prešlo genetickou úpravou a úpravou prešla aj lopta pre škrečkov. Namiesto plastovej nádobky kde si zvieratá s radosťou vybíjajú energiu totiž Hammond prichádza na bojisko v guli smrti, mechanickom stroji, ktorý je vybavený zbraňami.

Zatiaľ o tom, ako bude Hammond na bojisku Overwatch bojovať alebo aká bude jeho úloha v tíme veľa nevieme, no snáď nám Blizzard prezradí viac informácií čo najskôr.

UPDATE:

Práve boli zverejnené nové informácie o nebezpečnom škrečkovi. V Overwatch bude vystupovať pod menom Wrecking Ball a vo vývojárskom videu hovorí Jeff Kaplan o Hammondových schopnostiach a pôvode.

Čo sa príbehu týka, pochádza z Lunar Colony, odkiaľ je aj ikonický hrdina Winston. Po tom, čo sa dostal na zem, sa stal gladiátorom v Junker Town, odkiaľ pochádzajú všetky jeho bombastické schopnosti.

Jeho hlavnou mechanikou bude možnosť prepnúť sa z normálneho módu, kde ho hráč ovláda ako veľký štvornohý tank so strelnými zbraňami, do loptového módu, vďaka čomu sa bude kotúľať po bojisku a spôsobovať zranenia každému naokolo. Šikovní hráči budú môcť využiť rýchlosť tohto módu na to aby sa dostali do vzduchu a použili ďalšiu schopnosť, ktorá ich vrhne na zem a spôsobí poškodenie na mieste dopadu. Keďže je Hammond tank, má aj špeciálny štít, vďaka ktorému môže skočiť medzi nepriateľov a narušiť ich formáciu. Ultimátna schopnosť sa volá Minefield a ako názov napovedá, po použití tejto schopnosti rozhádže Hammond naokolo míny. Tým chvíľu trvá, kým sa stanú aktívnymi, čo dáva nepriateľom šancu ustúpiť.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk