Skyrim si po novom môžete zahrať v co-ope pre 8 hráčov

Skyrim si po novom môžete zahrať v co-ope pre 8 hráčov

 

Ak sa dostanete do uzavretej bety.

Skyrim Together, je názov modu, ktorý vám dá to, čo Fallout 76 nedal. To znamená kvalitnú hru od Bethesdy, no s prítomnosťou co-op módu. V hre sa tak budete môcť vďaka tejto šikovnej úprave od moderov preháňať svetom Skyrimu so siedmymi svojimi kamarátmi.

Vývojári tohto modu oznámili na subreddite to, že Skyrim Together smeruje do uzavretej bety:Áno, už je to tu. Čoskoro otvoríme dvere pre našich Patreonov na dočasnú uzavretú betu, no nebojte sa. Čoskoro bude tento mod dostupný pre všetkých.“

Beta bude určená na otestovanie stability a taktiež aj zistenie, či v mode neexistujú žiadne bugy. Následne prejde beta z uzavretej do otvorenej bety, čo by malo trvať jeden alebo dva týždne. Následne bude mod vypustený do sveta, no bude mať vlastný launcher, nakoľko Bethesda zakázala prítomnosť tohto modu na Steame.

Vývojári taktiež nevylučujú, že do budúcnosti sa počet podporovaných hráčov ešte navýši. Servery sú umiestnené v Európe, no v prípade veľkého dopytu v iných častiach sveta je možnosť pridania ďalších serverov.

Prikladáme taktiež aj stream vývojárov, kde je ukázané ako to všetko funguje.

Zdroj: pcgamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk