GOG Galaxy 2.0 splní dávny sen hráčov, umožní spojiť všetkých klientov do jedného

GOG Galaxy 2.0 splní dávny sen hráčov, umožní spojiť všetkých klientov do jedného

 

Ambiciózny projekt!

CD Projekt a jeho GOG patrí medzi najobľúbenejšie a najprogresívnejšie vývojárske zoskupenia súčasnosti. Legendárne hry, skvelá politika voči marketingu i hráčom, chvályhodná orientácia na zákazníka. Jeho klient GOG Galaxy sa od svojho uvedenia pomaly dostával do popredia a dnes platí za jedného z najstabilnejších vôbec. Tvorcovia ale nezaspali na vavrínoch a makali na vylepšeniach. A že stoja za to.

GOG Galaxy 2.0 vám umožní spojiť všetkých klientov do jedného, mať tak po ruke všetky hry na jednom mieste, vrátane priateľov, komunity, ba dokonca štatistík a achievementov! Zaujímavé je, že ostatných klientov budete musieť mať nainštalovaných na PC len keď chcete funkcie ako autoupdate hier alebo cloud savy. Inak vám podľa všetkého bude stačiť len GOG Galaxy 2.0. Tvorcovia taktiež pripravujú cross-platform chat, čiže budete môcť komunikovať naprieč klientami. Taktiež nebude chýbať možnosť sledovania vychádzajúcich hier na ostatných klientoch a omnoho viac. Podrobnosti môžete nájsť na gogalaxy.

Zatiaľ nie je jasné, ako to všetko vlastne funguje, či si budeme môcť pridať všetkých možných klientov, ako bude fungovať multiplayer a podobne. Aj kvôli tomu momentálne prebieha beta testovanie, do ktorého sa môžete prihlásiť, tak šup šup. Skrolnite dole stránku gogalaxy a kliknite na veľké SIGN UP FOR BETA.

Zdroj: Gogalaxy

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk