Dota Underlords otvorila betu a hneď sa stala 4. najhrávanejšou hrou na Steame

Dota Underlords otvorila betu a hneď sa stala 4. najhrávanejšou hrou na Steame

 

Hru si už môžete vyskúšať aj vy.

Po krátkej fáze, kedy bola Autochess hra od Valve, Dota Underlords exkluzívna pre majiteľov Battle Passu sa Valve rozhodlo sprístupniť hru pre každého. A zdá sa, že po obrovskom neúspechu ich poslednej hry, Artifact, je práve Dota Underlords úspechom, ktorý spoločnosť potrebovala.

Hra je síce stále v Early Access a teda treba rátať s istými neobrúsenými hranami, no hra je zdarma, takže si ju môžete vyskúšať. Mimochodom, hra bola okrem PC platformy vydaná ja na iOS a Android a ide o prvú Source 2 hru, ktorá sa objavila na smartfónoch.

Valve tvrdí, že Early Access fáza potrvá ešte niekoľko mesiacov, no pri „oficiálnom vydaní“ bude stále zdarma. Hra zatiaľ obsahuje klasický mutliplayer, hranie proti botom a taktiež aj rankovací systém.

Hra od včerajšieho vydania vybuchla v popularite a momentálne ju súčasne hrá viac ako 125 tisíc hráčov a dá sa predpokladať, že toto číslo bude rásť. Uvidíme však, či si hra takéto čísla dokáže udržať aj z dlhodobého hľadiska, no má určite vyššie šance ako Artifact, nakoľko na rozdiel od nej si hra zatiaľ zbiera celkom pozitívne hodnotenia (až 83% hodnotení je pozitívnych). Hra sa tak zaradila na štvrté miesto popularity, hneď za trojicu Dota 2, PUBG a Counter-Strike: Global Offensive.

Zdroj: Valve

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk