Drsný kurz prežitia v druhohorách: Ark Survival Evolved je napokon tiež zadarmo!

Drsný kurz prežitia v druhohorách: Ark Survival Evolved je napokon tiež zadarmo!

 

Dobrá príležitosť ušetriť vyše 50€.

Minulý týždeň s nami Epic trošku pocvičil, keď z čista-jasna dal do ponuky zadarmo Overcooked a nie tretí leaknutý titul, ktorý mal byť Ark: Survival Evolved. Napriek všetkému sa napokon leak naplnil, aj keď v inom poradí ako sme čakali.

Ark: Survival Evolved tak je konečne zadarmo a my sa prenesieme asi 280 mil. rokov do minulosti. Do temných časov, kedy vládli tvorstvu ohavné zvery, no to sa ešte nevedelo, že vládu nemilosrdných dinosaurov niekedy preberú ešte ohavnejšie bytosti - ľudia. Hra bola pôvodne vydaná 2. júna 2015 a od tej doby prešla mnohými vylepšeniami, hoci stále má svoje muchy. Stále si v nej však užijete hodiny zábavy. Určite neurobíte zle, ak si počas sťahovania prečítate našu recenziu a dôkladne sa pripravíte na krotenie prastarých zverov. 

Rozšíriť knižnicu na Epicu si môžete aj bojovkou Samurai Shodown Neogeo Collection, ktorá je rovnako zadarmo. Obe hry budú dostupné do 18. júna a nasledovať bude ďalšia dvojica, ktorá už nie je zahalená nápisom Mystery Game.  Už teraz teda vieme, že o týždeň nás čakajú Pathway a The Escapists 2. 

Zdroj: Epic Games Store

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk