Novú hrateľnú postavu vo Warframe dizajnovala komunita. A vzniklo monštrum

Novú hrateľnú postavu vo Warframe dizajnovala komunita. A vzniklo monštrum

 

Nová expanzia prichádza.

Počas víkendu sa konalo pravidelné podujatie TennoCon 2020, na ktoré sa určite tešili mnohí priaznivci free-to-play ninja hry Warframe. A tí sa dočkali bohatej nádielky ohlásení, takže si poďme rozobrať tie najdôležitejšie.

Nová expanzia

Nové veľké rozšírenie pre Warframe príde už 25. augusta a dostalo názov The Heart of Deimos. Hráči dostanú k dispozícii nový mesiac na preskúmanie, nové misie a nový otvorený svet s názvom Cambion Drift. Počas kampane sa hráči dozvedia viac o rodine Entrati, ktorá chráni Heart of the Void.

Nový Warframe

Digital Extremes ohlásilo príchod novej hrateľnej postavy, ktorá sa volá Xaku. Tá príde v rovnaký deň ako nová expanzia, no Xaku je niečím výnimočný. O jeho dizajne totiž rozhodovala primárne komunita hry a výsledkom je toto...monštrum.

Ďalšie dve hrateľné postavy

Okrem Xaku pribudnú do konca roka 2020 do Warframe ďalšie dve hrateľné postavy, The Alchemist a Wraithe. Konkrétny dátum vydania však nevieme.

Hra bude prístupnejšia pre nových hráčov

Naskočiť v tomto momente do rozbehnutého vlaku Warframe je veľmi komplikované (vlastná skúsenosť). Vie to aj Digital Extremes, ktoré sa rozhodlo vniesť do sveta Warframe trochu viac svetla a podať hráčom pomocnú ruku. V spolupráci s režisérom Danom Trachtenbergom totiž pripravili nový „film,“ ktorý nových hráčov zasvätí do sveta Warframe a k tomu si tvorcovia pripravili aj kompletne prepracovanie tutoriálov, ktoré lepšie vysvetlia fungovanie herných systémov.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk