PC hráči Assassin’s Creed Valhalla sa vedia dostať k plateným skinom zadarmo

PC hráči Assassin’s Creed Valhalla sa vedia dostať k plateným skinom zadarmo

 

A to dokonca aj k tým, ktoré ani neboli vydané.

To, že niektoré herné predmety sa nachádzajú v súboroch aj keď ešte neboli oficiálne vydané, tak na to sme si už zvykli. Na konzolách však neexistuje spôsob, ako sa k takýmto zamknutým predmetom dostať, no PC hráči s takýmto niečím problém nemajú.

A dokázali to pri Assassin’s Creed Valhalla. Užívateľ Budabum totiž vytvoril Cheat Engine mod, ktorý dáva hráčom prístup ku kozmetickým predmetom, ktoré sú súčasťou herného obchodu a za normálnych okolnosti by ste za nich mali zaplatiť slušnú hromádku peňazí (v niektorých prípadoch až 2000 Helix kreditov, čo je takmer 20€). A aby toho nebolo málo, získate aj prístup k takým oblečeniam pre Eivora, ktoré ešte ani neboli vydané.

Funguje to jednoducho. Nástroj vám umožní pridať do hry predmet na základe konkrétneho ID čísla. K tomu je priložená tabuľka, ktorá vám povie, ktorý predmet vystupuje v herných súboroch pod akým číslom a hotovo. Oblek je váš. Či tak vaše srdce prahne po Eziovom obleku, alebo Wolf outfite, nie je to vôbec žiadny problém.

Problém to však môže byť pre Ubisoft, ktorému to z pochopiteľných dôvodov môže vadiť. Ak si teda chcete tieto oblečky do hry pridať, tak to robte na vlastné riziko. Ak si chcete stiahnuť tento nezvyčajný mod, tak vám poslúži tento odkaz.

Zdroj: Eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk