Takto by malo vyzerať predstavenie HW nárokov u každej PC hry...

Takto by malo vyzerať predstavenie HW nárokov u každej PC hry...

 

Skvelý prehľad o možnostiach hry.

Aj keď hra Outriders od poľského štúdia People Can Fly bola odložená na 1. apríla 2021, tak vývojári už teraz zverejnili HW nároky na hru. Zdá sa teda, že hra by už mala byť viac-menej hotová a už sa iba dolaďuje a taktiež sa otestuje infraštruktúra hry a to za pomoci dema, ktoré bude vydané 25. februára 2021.

Štúdio však musíme pochváliť, pretože informáciu o HW nárokoch hry len tak neodflákli a vytvorili asi najlepšie a najkomplexnejšie video predstavujúce PC fíčurky hry, ktoré sme videli za veľmi dlhú dobu.

Okrem HW nárokov, ktoré sú rozdelené na Minimum (720p/60FPS/LOW), Recommended (1080p/60FPS/HIGH) a Ultra (4K/60FPS/ULTRA) vývojári ukázali aj porovnanie jednotlivých nastavení priamo na záberoch z hrania. Taktiež ukázali škálu grafických nastavení, potvrdili možnosť remapovania kláves a podpory gamepadov, predstavili jazykovú podporu hry, ukázali nám možnosti upravenia UI, potvrdili podporu crossplayu, potvrdili podporu širokouhlých monitorov, pridali možnosť nastavenia FoV. Hra taktiež bude mať podporu Dynamic Resolution Scaling, technológie Nvidia DLSS a Nvidia Ansel, podporu Razer Chroma RBG a podporu Steam kartičiek a pozadí.

Po takomto videu máme aj celkom vieru v to, že PC verzii Outriders sa venovala potrebná pozornosť. Tak hádam aj zvyšok hry bude stáť za to...

Outriders príde na PC, staré a súčasné konzoly a Google Stadia.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk