Nová sezóna Fortnite priniesla veľké zmeny inšpirované Japonskom

Nová sezóna Fortnite priniesla veľké zmeny inšpirované Japonskom

 

Prinesie aj novú postavu zo známeho japonského anime.

Battle-royale hra Fortnite spustila novú sezónu, presnejšie ide o Chapter 4 season 2. S ňou sa mapa opäť zmení. Tento krát si vzala 2 dosť odlišné tematiky. Bojovať budete v futuristickom meste preplnenom neónových tabúľ, reklamných pútačov a hologramov. Mimo tohto mesta môžete nájsť tradičné japonské stavby.

Tematika nekončí len pri lokáciach, ale pokračuje aj v zbraniach. Ide o Kinetic Blade, energetickú sečnú zbraň inšpirovanú klasickou japonskou katanou. Tá vám umožní rýchlo sa presunúť bližšie k nepriateľovi a bojovať s ním na blízko. Súboj bude taktiež okorenený o jednokoľajky, tými sa môžu hráči presúvať po futuristicky vyzerajúcom meste.

Začiatkom februára sa na platforme YouTube objavilo video, ktoré zobrazovalo jedného z titánov z obľúbeného anime Attack on Titan. Mnoho hráčov boli natešení, že ich obľúbené postavy sa dostanú do tejto hry. Avšak išlo len o video fanúšika.

V novom trailery Epic Games potvrdil, že hlavná postava tohto anime, Eren Yeager, príde do hry. Z anime vzali taktiež Omni-Directional Maneuvering Gear system, ktorý umožňuje hráčom pritiahnuť sa na budovy, ale aj nepriateľov.

Ako s každou sezónou, aj s touto do hry pribudlo mnoho kozmetickým predmetov, ktoré možno získať zakúpením a splnením Battle Pass-u.

Fortnite je dostupný na mobilných zariadeniach, PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj: GAMERANT

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk