Nálož zliav dorazila aj na Playstation Store

Nálož zliav dorazila aj na Playstation Store

 

January Sale sa začal už dnes a za zlomok pôvodných cien sa dajú kúpiť stovky hier na všetky Playstation platformy.

Podobne ako na Steame sme sa dočkali veľkého výpredaja digitálnych hier aj na Playstation Store. Podľa Playstation Blogu sa jedná o najväčší výpredaj, aký kedy na Playstation Store bol a v zľave je viac ako 700 položiek pre PS4, PSVR, PS3 aj PS Vitu.

Medzi najväčšie pecky pre PS4 patria hry ako Battlefield 1Rise of the Tomb RaiderFIFA 17UNCHARTED 4Titanfall 2Call of Duty: Infinite WarfareNo Man’s SkyRatchet & ClankHITMAN – The Complete First SeasonDishonored 2XCOM 2DOOM a mnoho ďalšieho. Veľa zliav pritom prevyšuje hranicu 50 %.

Fanúšikov indie hier potešia tituly ako Rocket LeagueSalt & SanctuaryFirewatchDarkest DungeonOctodad alebo Broforce.

Zľavy neobišli ani DLC obsah vrátane Bloodborne The Old HuntersThe Witcher 3: Blood and WineSeason Passy pre Tom Clancy’s The DivisionCall of Duty®: Black Ops IIIThe CrewALIENATION, atď.

Za zmienku stojí aj Playstation VRPlayStation VR WorldsEVE: ValkyrieDRIVECLUB VRThumper a RIGS sú iba niektoré z titulov pre virtuálnu realitu, ktoré sú súčasťou January Sale.

Vymenovali sme iba zopár hier z výpredaja, ktoré by Vás mohli zaujať. Pre celý zoznam navštívte stránku January Sale na PlayStation Store. Zľavy majú rôzne trvanie, niektoré končia už 7. januára.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk