Prechod Fortnite 'Save the World' módu na free-to-play model bude v roku 2019

Prechod Fortnite 'Save the World' módu na free-to-play model bude v roku 2019

 

Pôvodné uvedenie módu do free-to-play malo byť uskutočnené už koncom roka. EpicGames toto omeškanie vykompenzujú hráčom skinmi zadarmo.

Predtým ako Fortnite naskočil na vlnu stále populárnejšieho Battle Royal žánru bola pôvodná myšlienka hry iná. Save the World mód, ktorý je momentálne dostupný len ako platený obsah vo Fortnite, bol pôvodnou ideou kam sa hra bude uberať. Neskôr sa v EpicGames rozhodli, že nabehnú na vlnu vtedy relatívne nového herného štýlu Battle Royal.

Rozhodnutie to bolo geniálne, o tom potom, veď hra každý mesiac zarobí niekoľko stoviek miliónov. Ale aby som sa dostal k jadru veci. Save the World mód je PvE kooperatívny mód, v ktorom môžete spolu s priateľmi bojovať proti vlnám zombie nepriateľov.

Tento takmer zabudnutý Fortnite mód, ktorý potichu prežíva v tieni svojho Battle Royal brata si doteraz len tak potichu odpočíval a pozeral sa na to, ako každý klik myšou ide len o pár milimetrov od neho. Teraz však dostane šancu, aby sa stal populárnym.

Prechod Save the World na free-to-play model bol plánovaný po ukončení beta fázy. Tá sa mala skončiť koncom roka 2018. Epic tento termín nestíha, ale má pre hráčov odškodnenie. Každý kto sa zúčastní halloweenskeho Fortnitemares eventu dostane dva skiny (Brainiac Jonesy a Skull Ranger Ramirez) zadarmo!

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk