Star Wars Jedi: Fallen Order bude mať „online hranie“

Star Wars Jedi: Fallen Order bude mať „online hranie“

 

V akej podobe?

Počas predstavenia novej Star Wars hry od Respawnu, ktorá má názov Star Wars Jedi: Fallen Order sa kládol dôraz na to, že ide o hru pre jedného hráča, bez mikrotransakcií a bez lootboxov. Vzhľadom na reputáciu vydavateľa to pravdepodobne muselo byť prízvukované, no aj po tomto odhalení sa našla hromada hráčov, ktorí ostávajú skeptický.

Zdá sa však, že hra skutočne bude mať istú formu online módu. Na stránkach Playstation Store, kde si môžete túto hru predobjednať je totiž jasne napísané „Online Play (optional)“ čo naznačuje prítomnosť nepovinného online módu.

Nič to nemení na fakte, že hra bude pravdepodobne zameraná na hranie pre jedného hráča, no fanúšikovia začali špekulovať o tom, aká forma online hrania by to mohla byť. Vzhľadom na tvrdenia autorov, že pri tvorbe hry sa vo veľkom inšpirovali hrami ako Dark Souls je teoreticky možné, že sa možno dočkáme možnosti „invasion“ podobne, ako v tejto sérii.

Alebo to znamená iba prítomnosť leaderboards? Ťažko povedať. Každopádne, je zrejmé, že hra bude obsahovať funkcionality, ktoré budú uzamknuté za Xbox Live Gold alebo Playstation Plus predplatným.

Zdroj: Gamingbolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk