Sony začne tlačiť Playstation Now v tomto roku oveľa viac do popredia

Sony začne tlačiť Playstation Now v tomto roku oveľa viac do popredia

 

„Nasledujeme trend.“

Zatiaľ čo Google predstaví detaily svojej Stadie už zajtra a Microsoft pravdepodobne vytiahne svoj Project xCloud na svojej E3 konferencii, Sony už svoju streamovaciu technológiu v podobe Playstation Now má dávno v prevádzke. Určitá skupina ľudí však spoločnosti vytýka, že z tohto náskoku nevyťažili takmer nič a to kvôli slabej prezentácii tejto služby a to aj napriek tomu, že mali voľné pole takmer 5 rokov.

To sa však zmení. V rozhovore pre magazín Financial Times to prezradil šéf Sony Interactive Entertainment, Jim Ryan: „Samozrejme, vidíme tento trend, ktorý sa rozširuje do všetkých odvetví zábavy, ktorým je masová adaptácia streamovania ako spôsob prístupu k obsahu. Je zrejmé, že aj herný priemysel bude tento trend nasledovať.“ K tomuto im pravdepodobne pomôže aj nedávno ohlásená spolupráca s Microsoftom o vývoji streamovacích technológií.

„Začíname našej službe Playstation Now čoraz viac veriť a tento rok ju chceme začať tlačiť oveľa viac do popredia, čo bude následne pokračovať v ďalších rokoch.

Čo však znamená „tlačiť viac do popredia,“ to nevieme. Možno by bolo zo začiatku fajn službu rozšíriť do viac regiónov, prípadne poskytnúť hráčom dôvod túto službu používať tým, že tam pridajú novšie a exkluzívne hry. Uvidíme, ako bude prebiehať boj na tomto bojovom poli medzi Googlom, Microsoftom a Sony.

Zdroj: FinancialTimes

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk