Uncharted a God of War aj na PC? Sony vylepšuje a zlacňuje svoju streamovaciu službu

Uncharted a God of War aj na PC? Sony vylepšuje a zlacňuje svoju streamovaciu službu

 

Viac hier za menej peňazí.

Sony vyráža do boja streamovacích služieb. Teraz už definitívne. Zatiaľ čo Google sa chystá na spustenie svojej služby Google Stadia a Microsoft sa chystá na testovanie svojho Project xCloud, tak Sony už niekoľko rokov prevádzkuje svoju službu PS Now. Lenže doteraz to bolo tak...okrajovo. Ako keby sa spoločnosť ani nechcela pochváliť tým, že má funkčnú streamovaciu technológiu.

Šmahom ruky však spoločnosť zmenila túto službu na ponuku, ktorá by nemala hráčom určite uniknúť.

Služba Playstation Now sa totiž dočká zlacnenia. Z poplatku 14,99€ mesačne je zrazu mesačný poplatok 9,99€ za ktorý dostanete prístup k stovkám hier, ktoré si môžete streamovať buď do svojej konzoly Playstation 4, alebo priamo do PC. Ročný poplatok za službu tak klesol z 99,99€ na 59,99€.

Spoločnosť taktiež ohlásila, že do služby pridáva svoje oceňované exkluzivity God of War, Uncharted 4: A Thief’s End a inFamous Second Son, rovnako ako aj multiplatformový hit Grand Theft Auto V. To prakticky znamená, že od dnes si môžete tieto Playstation 4 exkluzivity zahrať aj na vašom PC. Na PC vám však bude musieť stačiť, že hry streamujete, no na PS4 si ich môžete stiahnuť a hrať natívne. Čiže ako Xbox Game Pass. 

Teda. Nie ak žijete na Slovensku alebo v Čechách, pretože služba zatiaľ v našich krajinách nie je podporovaná. Kedy ju Sony v našom regióne sprístupní zatiaľ nevieme.

Tento krok je však priama reakcia Sony na konkurenciu a taktiež aj odpoveďou na otázku, ktorú sme položili prednedávnom v našom komentári.

Zdroj: Sony

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk