Síce neskoro ale predsa: Lootboxy v Black Ops IIII budú priaznivejšie voči hráčom

Síce neskoro ale predsa: Lootboxy v Black Ops IIII budú priaznivejšie voči hráčom

 

Samozrejme, až v momente, keď prišiel nový diel.

A je to tu. Znova. Cyklus sa opakuje. Vyšiel Black Ops IIII, ktorý priniesol Black Ops Pass, no autori postupne stupňovali monetizáciu hry pridaním lootboxov, šialenými cenami v obchode mikrotransakciami a ďalšími ústrelkami o ktorých si môžete prečítať v článkoch nižšie.

Teraz, keď sa dojná krava Call of Duty presunula k Modern Warfare, tak si idú vývojári zo štúdia Treyarch urobiť celkom lacné dobré PR, pretože 12. novembra prídu do Black Market obchodu v hre veľké zmeny, ktoré sú nastavené tak, aby pomohli hráčom získať predmety, ktoré získať chcú.

Lootboxy síce z hry nezmiznú, no konečne budete môcť získať zbrane ktoré chcete hraním a nebudete sa musieť modliť, aby vám padli v lootboxe. Taktiež budete môcť získať hraním aj obsah v Blackjack Shope. A ako bonus budete môcť pred kúpou vidieť predmet v Reserve Stack, aby ste vedeli, či sa vám ho vôbec oplatí kupovať.

Okrem toho vydali vývojári update, ktorý priniesol do hry veľké množstvo zmien, vrátane permanentného pridania mapy Nuketown, zmien balansu a nových odmien pre hráčov.

Teraz už len čakať na podobný cyklus aj pri Modern Warfare.

Zdroj: Treyarch

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk