Verdansk v Call of Duty Warzone sa presúva do 80-tych rokov

Verdansk v Call of Duty Warzone sa presúva do 80-tych rokov

 

Activision prezradil tajomstvo. Nechcene.

Verdanks, mapa Battle Royale hry Call of Duty: Warzone bude už čoskoro vyzerať o dosť inak. Na internet totiž leakol trailer v ktorom Activision predstavuje prepracovanie mapy po vzore hry Call of Duty: Black Ops Cold War, čiže sa prenesieme späť v čase, teda do obdobia 80-tych rokov.

Tento trailer však Activision po niekoľkých minútach stiahol, no nie predtým, ako si ho stihla komunita stiahnuť a teraz sa už veselo šíri po internete. Podľa krátkych úsekov z hrania je zrejmé, že štadión sa pustí do rekonštrukcie a hrádzu nahradí akvadukt.

Podľa dostupných informácií by mala táto zmena nastať 22. apríla 2021 a týmito zmenami by sa mala začať 3. sezóna. Zdá sa teda, že nukleárna hlavica, ktorá na Verdansk mieri nezrovná mapu so zemou, ale namiesto toho ju prenesie v čase dozadu.

Je zrejmé, že spustenie 3. sezóny Black Ops Cold War bude sprevádzať masívna marketingová kampaň. Takúto výraznú zmenu mapy si totiž Activision nenechá ujsť a určite bude chcieť pritiahnuť späť hráčov, ktorí už Warzone nehrajú.

First glimpse at 80's Verdansk from r/CODWarzone
Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk