Leaker: Call of Duty Vanguard je Black Ops Cold War so skinom 2. svetovej vojny
Fáma

Leaker: Call of Duty Vanguard je Black Ops Cold War so skinom 2. svetovej vojny

 

Samostatná expanzia?

Keď už má leaker Tom Henderson za sebou úspešné ťaženie leakovania hry Battlefield 2042, tak svoju pozornosť postupne presúva na konkurenčnú sériu Call of Duty, kde má tiež vybudovanú veľmi dobrú povesť, ktorá sa týka leakovania jednotlivých informácií o hre. A tak si pripravil video v ktorom odprezentoval nové informácie o hre, ktorú zatiaľ poznáme ako Call of Duty: Vanguard.

Potvrdil napríklad, že prakticky všetky štúdiá Activisionu pracujú na sérii Call of Duty, no na hre Vanguard pracuje takmer výlučne Sledgehammer Games. Nové Call of Duty charakterizoval ako „Black Ops Cold War so skinom z 2. svetovej vojny.“

Štúdio sa síce snažilo implementovať do hry nové prvky a zmeny, ktoré by spravili hru viac unikátnou, no tieto prvky boli počas vývoja postupne odstrihnuté. Hra bude vydaná s ôsmymi mapami v multiplayeri a návrat zažije v upravenej podobe aj mód Ground War, ktorý poznáme z Modern Warfare. Z poslednej hry štúdia Sledgehammer Games, Call of Duty: WWII sa vráti headquarters.

Vydanie hry je naplánované na november a odhalenie je plánované na august priamo v Call of Duty: Warzone.

Hra bude obsahovať Zombies mód a pri jeho tvorbe si štúdio Sledgehammer Games nechalo poradiť od štúdia Treyarch (Black Ops Cold War). Tí im dali niekoľko nápadov týkajúcich sa príbehu a implementácie easter eggov, no väčšia tvorivej práce vznikla v štúdiu Sledgehammer. Zároveň je však štúdio obmedzované budúcnosťou Zombies módu v ďalších Call of Duty hrách a nemôžu „zruinovať plány Zombies módu v ktorom sú pripravované nové nápady.“

Medzitým štúdio Treyarch pracuje na novej Call of Duty hre, ktorá má byť podobná hre Black Ops 2. Hra by sa mala odohrávať v blízkej budúcnosti, no bez exo oblekov.

Activision o novej Call of Duty hre potvrdil iba to, že hra príde v tomto roku a že hlavným vývojárskym štúdiom je Sledgehammer. 

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk