Vo Fortnite uvidíme koncert Ariany Grande a príde aj Naruto

Vo Fortnite uvidíme koncert Ariany Grande a príde aj Naruto

 

Milióny fanúšikov čakajú.

Po masívnom úspechu in-game koncertov v hre Fortnite bolo iba otázkou času, kedy Epic prinesie do hry ďalšieho populárneho interpreta. Najprv to bol Travis Scott a teraz to podľa masívneho leaku bude Ariana Grande a Lady Gaga.

Podľa užívateľa, ktorý leak odprezentoval (a ten má skvelú reputáciu ohľadom Fortnite leakov) totiž Epic už skúšobne otestoval koncert Ariany Grande priamo v hre a teda sa už čaká iba na jeho oficiálne ohlásenie a spustenie. Jej koncert však nie je žiadnym prekvapením, pretože spolupráca štúdia Epic Games a interpretky bola vyzradená v interných dokumentoch, ktoré boli odprezentované počas súdneho sporu Epic vs. Apple.

Navyše, v týchto dokumentoch sa spomínalo, že na rok 2021 je naplánovaný aj in-game koncert Lady Gaga, no o tomto sa v leaku nehovorí.

Leak taktiež vyzradil, že vo Fortnite sa objavia členovia Justice League a pre Season 8 sa Epic Games snaží získať do hry Naruta a explozívne kunai zbrane. Chystá sa aj crossover so Stranger Things a monštrá/roboti, na ktorých sa bude dať jazdiť.

Leaker taktiež prezradil, že v 3. kapitole sa mapa kompletne zmení a počas jej priebehu bude vyzradená aj Location of The Seven.

Ak ste zmeškali koncert Travisa Scotta, tak nižšie si môžete pozrieť záznam.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk