Pozor na spojlery!: Nedokončená verzia hry Horizon Forbidden West unikla na internet

Pozor na spojlery!: Nedokončená verzia hry Horizon Forbidden West unikla na internet

 

A internet ju už veselo hrá.

Zas? Možno si pamätáte na rok 2020, kedy sa na internet dostali komplexné zábery z hrania The Last of Us: Part II a spôsobili také problémy, že okrem vyspojlovania kľúčových častí hry muselo Sony urýchlene celú hru vydať, aby zabránili veľkým škodám.

Neprešli ani dva roky a Sony bude musieť pravdepodobne riešiť podobný problém. Na internet sa totiž postupne dostávajú zábery z PlayStation 4 verzie hry Horizon Forbidden West a to kvôli tomu, že nedokončený build hry sa dostal do rúk hráčov. Podľa informácií webu VGC ide o obsahovo kompletnú verziu hry, ktorej chýba iba niekoľko nie až tak dôležitých assetov. Dvojicu zatiaľ uniknutých obrázkov si môžete pozrieť nižšie.

Ako je to však možné? Podľa zatiaľ dostupných informácií sa hru podarilo rozbehnúť vďaka jailbreaku PlayStation 4 konzol s firmvérom 9.00 o ktorom sme vás taktiež informovali nedávno. Otázne však je, ako sa hráčom podarilo dostať k nedokončenej verzie hry. Existuje šanca, že sa to dozvieme v nasledujúcich hodinách alebo dňoch.

Je však takmer isté, že postupom času sa na internete rozšíria spojlery z príbehovej časti hry a preto je potrebné dôrazne upozorniť na to, že ak sa na Horizon Forbidden West tešíte, tak by ste si mali na internete dávať v nasledujúcich dňoch pekelný pozor.  

Horizon Forbidden West vychádza 18. februára 2022 na PlayStation 4 a PlayStation 5.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk