• EA ohlásilo remastery klasík Command & Conquer a Command & Conquer: Red Alert

  • V Red Dead Redemption 2 môžete stretnúť nahého muža, ktoré vychovali vlci

  • Sony posiela hráčom šeky vo výške 10$

  • Henry Cavill si za rolu Geralta zhrabne solídne peniaze

  • Trust GXT 333 Goiya - Recenzia

  • Nominácie The Game Awards 2018 boli ohlásené

Fortnite Summer Skirmish s poolom 8 miliónov dolárov už tento víkend!

Fortnite Summer Skirmish s poolom 8 miliónov dolárov už tento víkend!

Epic Games ohlásilo 8-týždňovú letnú sériu s názvom Fortnite Summer Skirmish (FSS), ktorá štartuje už tento víkend takzvanou "Duos competition" - teda súbojom dvojíc!

V prvom kole je v hre 250.000 amerických dolárov, pričom Epic Games plánuje rozdať v priebehu tohto leta krásnych 8.000.000 amerických dolárov. Tvorcovia aktuálne najúspešnejšej battle royale hry tak nadviazali na vyhlásenie z mája tohto roka, kedy Epic Games oznámili, že v priebehu rokov 2018 - 2019 sú pripravení v esport Fortnite turnajoch rozdať famóznych 100 miliónov dolárov. Po júnovom ohlase o Fortnite World Cup 2019 je tak toto ďalším krokom Fortnite do sveta ešportu.

Podľa Epic Games sa súťažiaci ako aj samotné kolá môžu, a pravdepodobne aj budú, každý týždeň obmieňať. Očakávame však, že Epic Games zverejní viaceré podrobnosti o pripravovanom FSS. Čo však vieme je, že účastníci prvého víkendového kola, ktoré sa uskutoční 14.7.2018 (sobota) už boli s ich výberom, resp. zahrnutím do tohto kola oboznámení. Ako a či sa bude možné turnaja zúčastniť, o tom vás budeme priebežne informovať.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk