Toto je 6 tipov na netradičné vianočné darčeky, ktoré potešia každého hráča

Toto je 6 tipov na netradičné vianočné darčeky, ktoré potešia každého hráča

 

Každý z nás pozná pocit, keď nevie nájsť vhodný darček pre svojho blízkeho. Výber môže byť o to ťažší, ak chceme člena rodiny či kamaráta potešiť možno trocha netradičnejšie. Pripravil som preto zoznam nevšedných vianočných darčekov, ktoré vyčaria úsmev na tvári každému správnemu hráčovi.

Herné kreslo

Hranie je náročná činnosť, pri ktorej nemusia nevyhnutne trpieť len naše nervy, ale pri dlhých seansách sa nám nepoďakuje ani naša chrbtica. Výberom pohodlného herného kresla preto určite nič nepokazíte.

Stavebnica Lego

Svetoznámu stavebnicu Lego dôverne poznáme, keďže tento fenomén je tu s nami už neuveriteľných 90 rokov. Len málo vecí sa tak zapíše do pamäte ako desiatky hodín strávených pri týchto stavebniciach.  Jediné, čo dokáže túto radosť pokaziť, je ukrutná agónia, ktorú dokáže spôsobiť šliapnutie bosého chodidla na jednu z kociek. Lego dnes už je aj fenoménom a značkou s obrovským menom. Okrem videoherných adaptácií s touto tematikou bolo na motívy Lega natočených aj niekoľko filmov. Veríme, že s výberom stavebnice problém mať nebudete, pretože ponuka je naozaj bohatá.

Zberateľské predmety

Zberateľských predmetov, ktoré môžu skrášliť herný kútik, je veľké množstvo, od replík vesmírnych lodí cez kópie sekier z Minecraftu až po mince s tematikou Pána prsteňov. Jednoducho tu nájdete naozaj všetko.

Zberateľské figúrky

Špecifickým druhom zberateľských predmetov sú figúrky. Ako aj niektoré iné druhy takýchto predmetov, aj ony sú väčšinou vyrábané v limitovanom počte, takže môžu mať aj investičnú hodnotu.

Dekorácie na stenu

Ďalším skvelým tipom môžu byť dekorácie na stenu, ako sú napríklad obrazy, nálepky alebo plagáty. Výber je naozaj bohatý, nájdete tu obrazy v štýle Minecraftu, Skyrimu, Pokémona a mnohých ďalších populárnych vecí.

Spoločenské hry

Zaujímavým nápadom na hráčsky darček je spoločenská hra s touto tematikou. Na výber máte šach v štýle Jurského Parku, rôzne druhy kartových hier či domino. Nájdete tu dokonca aj tematickú Rubikovu kocku.

BONUS

Ak by ste si medzi vyššie uvedenými nápadmi predsa len nič nenašli, mám pre vás prichystaný malý prídavok. V tejto bonusovej kategórii nájdete rôzne netradičné predmety, ako sú antistresová pomôcka v tvare PlayStation, vianočná výzdoba v Xbox prevedení, ale aj rôzne darčekové sety, osušky a podobne.

Zdroj: vlastný

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk