Ďalšie novinky o prichádzajúcom titule Halo 5: Guardians odhalené na fotografiách

Ďalšie novinky o prichádzajúcom titule Halo 5: Guardians odhalené na fotografiách

 

Potom, čo bol titul Halo 5: Guardians oficiálne dokončený, začali jeho kópie pomaly prúdiť do herných obchodov. Na internet unikli prvé fotografie, ktoré prezrádzajú niekoľko informácií.

To, či sú tieto fotky naozaj pravé alebo falošné, zostáva však záhadou. Vyzerá to ale, že ide o pravé fotografie, ktoré odfotil zamestnanec niektorého z herných obchodov, kam už hra dorazila. Taktiež by to nebolo prvýkrát, čo sa niečo podobné stalo. Už v roku 2012 unikli podobné fotografie predošlého dielu Halo 4..

Z fotiek obalu tejto hry sa dozvedáme, že na jej inštaláciu a samotné spustenie budeme potrebovať až 60 GB voľného miesta na disku. Novinkou je taktiež nové ratingové označenie, ktoré sa z hodnotenia Mature zmenilo na Teen. Hra je teda odporúčaná pre hráčov vo veku od 13 rokov. Halo 5 ponúkne online co-op mód až pre štyroch hráčov a nový Warzone mód pre 24 hráčov.

Halo 5: Guardians vyjde už 27. októbra exkluzívne pre Xbox One. Viac o tejto prichádzajúcej novinke sa dozviete aj v nasledujúcom článku s názvom Ako vyzerá a čo všetko obsahuje HALO 5: Guardians v číslach?

Zdroj: gamespot.com, imgur

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk