Budúci týždeň príde do Fortnite oprava známych chýb + Gun Game mód je vo vývoji

Budúci týždeň príde do Fortnite oprava známych chýb + Gun Game mód je vo vývoji

 

Okrem úprav chýb prídu aj ďalšie novinky ako zrýchlené načítavanie hry na konzolách.

 

Ak v posledných dňoch, či týždňoch hrávate Fortnite, tak ste si určite povšimli pár väčších chýb, ktoré kazia zážitok z hry. Epic sa ozval a oznámil nám, že na odstránení týchto chýb pracujú a dostaneme ich už v najbližšej aktualizácii. Vymenujem tu niektoré, ktoré sú najväčšie.

Nemožnosť stavať. Táto chyba sa v hre nachádza už asi 2 týždne a mne osobne sa už nedeje odkedy pridali automaty. Niektorých táto chyba však stále otravuje a vývojári si myslia, že už majú túto chybu vyriešenú (zdôraznili slovo myslia).

Lietajúce zbrane (nemôžnosť strieľať). Toto je snáď najhoršia zo všetkých. Síce s príchodom automatov sa zmiernila, stále tam z tejto chyby niečo ostalo. Ak sa jej chcete vyhnúť dokým ešte je v hre stačí meniť zbrane s kľudom.

Uši skinu zajaca sa správajú veľmi čudné a roztiahujú sa po celej mape.

Náhodné vibrácie v ovládačoch na konzolách. Tie by mali vyriešiť no iní ich preložili do morzeovky a tvrdia, že Titled Towers budú 18. Apríla zasiahnuté kométou.

Malé objekty sa náhle objavujú. Túto chybu zažil snáď každý a pravdepodobne ste sa aj zľakli, či to nie je iný hráč.

Okrem úpravy týchto chýb sa majú majitelia konzol dočkať rýchlejších načítaní medzi hrou a menu. To vývojári dosiahnu tak, že urobia poriadok a popremiestňujú niektoré súbory v priečinkoch. To spôsobí, že táto nadchádzajúca aktualizácia bude mať väčšiu veľkosť ako iné.

Zároveň sa autori ozvali, že radi by vyskúšali vo Fortnite mód známy hlavne hráčom Call of Duty. Ak by ste neboli oboznámení, tak v tomto móde každý začína s tou istou zbraňou a ak niekoho zabije s tou zbraňou, dostane ďalšiu a postupuje akoby do druhej fázy. To sa opakuje, až kým nedosiahne maximálnu úroveň (úrovní je okolo 15) a s tou niekoho zabije. Vtedy sa hra končí a víťaz je taktiež len jeden. V tomto móde je veľa zomierania a preto im je jasné, že by museli urobiť funkčný respawn (slovensky znovuzrodenie), čiže po zomretí sa znovu vrátite do boja. Mapa by bola zároveň zo začiatku obklopená búrkou, aby sa hráči držali pri sebe. Zároveň rozmýšľajú či by ste začínali so Scarom a končili s pištoľou alebo naopak.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk