Inštalačný disk pre Spyro Reignited Trilogy je úplne zbytočný, hra vyžaduje 42GB update

Inštalačný disk pre Spyro Reignited Trilogy je úplne zbytočný, hra vyžaduje 42GB update

 

Xbox One hráči s pomalším pripojením nebudú nadšení.

Zajtra vychádza remasterovaná klasika Spyro Reignited Trilogy. Hra mala v pôvodnom pláne vývojárov vyjsť už v septembri. Dala si na čas a nakoniec vychádza o dva mesiace neskôr. Ani to však nezabránilo tomu,  aby hra vyžadovala 42 GB (povinný) update pred tým, ako začnete hrať.

Hra mala pôvodne vyjsť v septembri. V tom období prenikol na internet obal disku, kde bolo upozornenie, že vyžaduje stiahnuteľný obsah. Potom Activision vydanie odložil, ale ani to nepomohlo tomu, že hra si pred spustením vypýta na stiahnutie neuveriteľné množstvo dát.

Podľa tweetu užívateľa Dejimon11, disk Spyro Reinited Trilohy obsahuje len prvú hru z trilógie a ďalšie dve sú sprístupnené len ako stiahnuteľný obsah. Hráči na Xbox One si po inštalácii ešte budú musieť dosťahovať ďalších 42GB, aby bola kompletná.

Najväčší bonbónik na celej tejto kauze odhalili užívatelia na Reddite. Pokiaľ hru inštalujete s pripojením na internet Spyro Reignited Trilogy v podstate potrebuje z disku len niečo okolo 200MB dát a zvyšok sťahuje z internetu. PS4 verzia vyžaduje povinný update v o niečo menšej kapacite 17.6 GB, ale táto veľkosť sa po inštalácii ,,nafúkne".

Zdroj: gearnuke

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk