The Division 2 nám predstavuje endgame obsah a novú frakciu

The Division 2 nám predstavuje endgame obsah a novú frakciu

Prejdením kampane sa totiž hra ani zďaleka nekončí.

Ako sme už pri hrách tohto žánru zvyknutý, ešte dôležitejšie ako spraviť skvelú kampaň je poskytnúť hráčom dostatok dôvodov na to, aby pri hre zostali aj po jej dohraní. To je presne to, čo sa The Division 1 zo začiatku vôbec nepodarilo a až s príchodom patchu 1.8 sa hra dostala do solídneho stavu.

Autori však nemienia opakovať rovnaké chyby znova a preto je jasné, že tzv. endgame obsahu venovali veľké množstvo úsilia a obsahu, ktorý nám prezentujú prostredníctvom traileru. Podľa jeho obsahu to vyzerá tak, že po dohraní kampane sa do Washingtonu dostanú špeciálne jednotky Black Tusk, ktoré budú väčšou výzvou ako čokoľvek, čomu ste doposiaľ čelili. Navyše, okolo tejto frakcie by sa mal točiť aj prvý Raid v sérii The Division.

Čo môžeme očakávať nám autori ukázali aj prostredníctvom prehľadnej tabuľky. Okrem frakcie nás čaká 5 úrovní náročnosti, špecializácie, nová Stronghold misia, a pôvodné misie zmení prítomnosť Black Tusk. Vrcholom bude samozrejme Raid pre 8 hráčov, nazvaný Operation Dark Hours.

The Division 2 vychádza 15. marca na PC, Xbox One a Playstation 4, no ak si chcete hru vyskúšať, od 1. do 4. marca bude k dispozícii otvorená beta.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk